Özbakır & Dağyar Avukatlık Ofisi’ne hoşgeldiniz Sevgili Dostlar;

1993 yılından beri faaliyette bulunan ofisimizin amacı siz değerli dostlara , Türk ve yabancı ülke vatandaşlarına ya da firmalarına  Türkiye’de ve yurt dışında, güvenilir, kaliteli bir hukuk hizmeti sunmaktır. Her bir müvekkil veya müşterimizin kendi dilinde hizmet verme ayrıcalığına sahip ofisimize duyduğunuz  güven, bizim için gurur kaynağıdır. Siz değerli müvekkil ve müşterilerimizin verdiği güçle, hukukun üstünlüğüne inanarak, adaletin gerçekleşmesi için çalışmalarımızı sürdürmeye kararlıyız.

Sevgili Dostlar;

Ferah Özbakır ve Ali Fuat Özbakır tarafından kaleme alınan Turkish Commercial Code / Türk Ticaret Kanunu İngilizce Çevirisi kitabı, Türk Hukuk Literatürüne kazandırılmış değerli bir kaynaktır. Hem uluslararası alanda faaliyet gösteren hukukcular için hem de ingilizce hazırlık okuyan hukuk öğrencileri için temel bir kaynak kitap özelliği taşımaktadır.

Bu kitabı başta Vedat Kitapcılık olmak üzere internet ortamında ve bir çok hukuk kitapcısında bulabilirsiniz. Yararlı olması dileği ile…

https://www.seckin.com.tr/kitap/271335279 

Sosyal Medyada ve İnternette Hukuki Sorumluluk

Sevgili Dostlar;

Turkish Commercial Code / Türk Ticaret Kanunu İngilizce Çeviri kitabından sonra , Ali Fuat Özbakır tarafından kaleme alınan “Sosyal Medyada ve İnternette Hukuki Sorumluluk” başlıklı kitabımız da siz sevgili okuyucularımızın yorum ve eleştirilerine sunulmuştur.

Bu kitabı başta Adalet Yayınevi olmak üzere internet ortamında ve bir çok hukuk kitapcısında bulabilirsiniz. Yararlı olması dileği ile..

https://www.hukukmarket.com/sosyal-medyada-ve-internette-hukuki-sorumluluk.html

https://www.hukukmarket.com/sosyal-medyada-ve-internette-hukuki-sorumluluk.html

Sevgili Dostlar;

Ferah Özbakır ve Ali Fuat Özbakır tarafından kaleme alınan “YABANCILAR İÇİN TÜRKİYE’DE GAYRİMENKUL YATIRIM REHBERİ” (GUIDELINES ON REAL ESTATE INVESTMENT IN TURKEY FOR FOREIGNERS.) kitabı, başta Adalet Yayınevi olmak üzere internet ortamında ve bir çok hukuk kitapcısında bulabilirsiniz. Yararlı olması dileği ile..

https://www.hukukmarket.com/yabancilar-icin-turkiye-de-gayrimenkul-yatirim-rehberi.html